Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır » Patent Gaziantep Gaziantep Patent, Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır, Patent fiyatları, patent başvuru ve tesciline ilişkin bilgileri burada bulabilir ve yardım alabilirsiniz.
Nerede ve Nasıl Başvuru Yapılır

Patentler

Patent

Patent Nedir; buluş sahibinin buluş konusu ürünü belirli bir süre üretme, kullanma, satma veya ithal etme hakkıdır.Bize e-posta ulaşabilirsiniz.

Patent Nedir » Patent Ne Demek

Buluş Nedir;buluş kavramı,tarım dahil,sanayideki herhangi bir özel sorunun çözümü olarak tanımlanır.Buluş;teknoloji alanında bir ürüne ve spesifik bir problemin

Buluş Nedir » Buluş Ne Demek

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır,Patent Nedir Nasıl Alınır,Patent Başvuru Örneği,Patent Başvurusu yapmadan önce Türk Patent ve Marka Kurumu ve BURADAN görebileceğ

Patent Başvurusu Nasıl Yapılır » Patent Alma » Patent Tescil

Marka Patent Araştırma , Patent Araştırması Nasıl Yapılır, Patent sorgulama Nedir Nasıl Yapılmalı, yazılarımızı, mutlaka incelemenizi öneriyoruz.

Patent Araştırma » Türk Patent

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır sorularının cevaplamadan önce,faydalı modelini en yakınlarınız dahi kimseyle ön koruma sağlamadan paylaşmayınız.

Patent Sorgulama Nedir ve Nasıl Yapılmalıdır

Patent isteme hakkı, buluşu yapana veya onun haleflerine ait olup, başkalarına devri mümkündür. Bize bilgi@adanapatent.com adresinden ulaşabilirsiniz.

Patent Hakkı Nedir » Patent İsteme Hakkı

Patent Tescili,Patent Alma Süreci,Patent Alma Şartları,Patent Alma Koşulları,Patentlenebilirlik Kriterleri,Ülkemizdeki patent korumasında sadece incelemeli pa

Patent Çeşitleri

Başvuru sahibi, işlem durdurma kararına karşı itirazını yazının bildirim tarihinden itibaren 3 ay içinde Türk Patent ve Marka Kurumu' na sunar.

Patent Nereden ve Nasıl Alınır

Patent Gaziantep, 2019 yılı İNDİRİMLİ TÜRKPATENT online patent fiyatları ile, fiziki başvuralar için istenen patent işlem ücretlerini inceleyebilirsiniz.

Patent Fiyatları » Patent Ücretleri

Patent Gaziantep,Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimini önemli olduğu bilincinde ve tüm görüş,teklif ve önerileri yazılı sunmaktadır.

Patent Firmaları Şirketleri Büroları ve Danışmanların Seçimi

Türk Patent Ve Usulü Hakkında Kanun Hükmünde Kararnamenin Eki Cetvellerde ve Devlet Memurları Kanununda Değişiklik Yapılmasına Dair Kanun...

Türk Patent

Uluslararası Patent,Uluslararası Patent Başvurusu,Yurtdışı Marka Tescil Sorgulama,linklerimize tıklayarak bu konular hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Yurtdışı Patent Tescil » Uluslararası Patent Başvuru

Faydalı Model Başvuru, Şekli İnceleme, Yayın Kararı, İtiraz İşlemleri, Belge Düzenleme Ücreti, Belge Yayını başlıklarını aşağıdan inceleyebilirsiniz.

Faydalı Model Başvuru ve Tescil

Patent Gaziantep, 2018 yılı İNDİRİMLİ TÜRKPATENT online faydalı model ücretleri ile, fiziki başvuru için istenen faydalı model fiyatlarını inceleyebilirsiniz.

Faydalı Model Ücretleri

TÜBİTAK Patent Destek Programı,Ulusal Patent Başvuruları,Kimler başvurabilir?,Kriterler,Kosgeb destek programı başlıklı yazılarımızı inceleyebilirsiniz.

Patent Destek ve Teşvikler