Metaş Seracılık » Marka Tescil Referanslarımız Metaş Seracılık Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Metaş Seracılık » Marka Tescil Referanslarımız
Gaziantep Patent
+90 212 212 35 18 bilgi(at)patentgaziantep.com.tr Nakit, Kredi Kartı veya Havale 0536 580 37 57 Başpınar OSB 27600 Şehitkamil Gaziantep

Hakkımızda

E-Mağaza

Marka

Patentler

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Hukuk

Blog

Metaş Seracılık Metaş Seracılık Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti. Marka 17.04.2021
Metaş Seracılık Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.   METAŞ SERACILIK TARIM ÜRÜNLERİ ZIRAİ İLAÇ VE KİMYEVİ MADDE ARICILIK ENERJİ SİSTEMLERİ VE HİZMET ORGANİZASYONU SAN. TİC. LTD. ŞTİ.   Metaş Seracılık hakkında: 1983 yılında başlayan ticari faaliyetimiz 1993'te TAŞÇIOĞLU SERACILIK olarak sera imalatı ile devam etmiştir. Faaliyete başladığımız dönemde üretimimizin yarısını boru, diğer yarısını ise ahşap olarak gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, daha konforlu bir yapıyı hedefleyerek yürüttüğümüz arge çalışmalarımızı tamamlayıp, 1996 yılında tamamı metal ve klipsli farklı bir dizayn ile bölgemiz açısından en uygun olanı uygulamaya başladık.   1993 – 2002 yılları arasında TÜRKİYE genelinde ağırlıklı olarak 240 ve 336 m2 tabanlı seralarla resmi kurumlara hizmet verdik. 2002 yılı sonrası vizyonumuzu geliştirerek birleşik düzen seralara başladık. 2006 yılında profesyonel  tip tesisler ürettik ve yurtdışı ithalatlarımıza ülke seralarına katkıda bulunduk. Sektörde istediğimiz dizaynı ürettirmeme sıkıntısı gerçeğini bilerek, sera profilini METAŞ SERACILIK PROFİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak üretmeye karar verdik ve ürettik. Arge çalışmalarımız sonucu üretimini gerçekleştirdiğimiz dünyada benzeri olmayan bazı kalemlerimizle ve toplamda 114 kalem üretimimizle seracılık sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.   METAŞ SERACILIK hem yurtdışı hem de yurtiçi satışlarıyla ve ürünleriyle aranan isim olmuştur. Romanya, Gürcistan, İran ve Azerbaycan başta olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracatımız artarak devam etmektedir.   18 yıllık meslek hayatımızı yeterli görmediğimiz için, seracı ve proje uygulayıcı yatırımcı firmalarımızla birlikte bu hizmet yarışının sonuna kadar var olduğumuzu tüm dünyaya geçmişten geleceğe aynı heyecanla hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz.   Verilen Hizmetler Marka Tescil, araştırma ve sorgulama Marka Tescil Başvuru Marka Danışmanlığı Marka Hukuki Danışmanlık Marka Takip Marka İtiraz İşlemleri Yeni Marka İsmi Oluşturma  Hizmet Verilen Markalar proser  İletişim Adres: 9 Eylül Caddesi Gazi Paşa Mahallesi No: 29 Menderes / İZMİR ETKİN PATENT
Başpınar OSB 27600 Şehitkamil/Gaziantep +90 212 212 35 17 Gaziantep Patent

Metaş Seracılık

Metaş Seracılık Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

METAŞ SERACILIK TARIM ÜRÜNLERİ ZIRAİ İLAÇ VE KİMYEVİ MADDE ARICILIK ENERJİ SİSTEMLERİ VE HİZMET ORGANİZASYONU SAN. TİC. LTD. ŞTİ.

Metaş Seracılık hakkında:

1983 yılında başlayan ticari faaliyetimiz 1993'te TAŞÇIOĞLU SERACILIK olarak sera imalatı ile devam etmiştir. Faaliyete başladığımız dönemde üretimimizin yarısını boru, diğer yarısını ise ahşap olarak gerçekleştirdik. Müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önüne alarak, daha konforlu bir yapıyı hedefleyerek yürüttüğümüz arge çalışmalarımızı tamamlayıp, 1996 yılında tamamı metal ve klipsli farklı bir dizayn ile bölgemiz açısından en uygun olanı uygulamaya başladık.

1993 – 2002 yılları arasında TÜRKİYE genelinde ağırlıklı olarak 240 ve 336 m2 tabanlı seralarla resmi kurumlara hizmet verdik. 2002 yılı sonrası vizyonumuzu geliştirerek birleşik düzen seralara başladık. 2006 yılında profesyonel  tip tesisler ürettik ve yurtdışı ithalatlarımıza ülke seralarına katkıda bulunduk. Sektörde istediğimiz dizaynı ürettirmeme sıkıntısı gerçeğini bilerek, sera profilini METAŞ SERACILIK PROFİL SAN. TİC. LTD. ŞTİ. Olarak üretmeye karar verdik ve ürettik. Arge çalışmalarımız sonucu üretimini gerçekleştirdiğimiz dünyada benzeri olmayan bazı kalemlerimizle ve toplamda 114 kalem üretimimizle seracılık sektörüne hizmet vermeye devam etmekteyiz.

METAŞ SERACILIK hem yurtdışı hem de yurtiçi satışlarıyla ve ürünleriyle aranan isim olmuştur. Romanya, Gürcistan, İran ve Azerbaycan başta olmak üzere toplam 8 ülkeye ihracatımız artarak devam etmektedir.

18 yıllık meslek hayatımızı yeterli görmediğimiz için, seracı ve proje uygulayıcı yatırımcı firmalarımızla birlikte bu hizmet yarışının sonuna kadar var olduğumuzu tüm dünyaya geçmişten geleceğe aynı heyecanla hizmet vereceğimizi taahhüt ederiz.

Verilen Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
Yeni Marka İsmi Oluşturma
 

Hizmet Verilen Markalar

proser
 

İletişim

Adres: 9 Eylül Caddesi Gazi Paşa Mahallesi No: 29 Menderes / İZMİR

ETKİN PATENT