Hakkimizda

Online Tescil

Marka

Patent

Tasarım

Kalite Belgelendirme

Blog

Esa Demir Çelik Ürünleri »Referanslarımız » Patent Gaziantep Esa Demir Çelik Ürünleri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Esa Demir Çelik Ürünleri »Referanslarımız

Esa Demir Çelik Ürünleri

Ana Kategori : Referanslar, Kategori : Marka Referans
Marka Referans Esa Demir Çelik Ürünleri Esa Demir Çelik Ürünleri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.
Patent Gaziantep +90 212 212 35 17

Sorgulamanın nasıl yapılacağını aşağıdaki videomuzdan izleyebilirsiniz.

ESA DEMİR ÇELİK ÜRÜNLERİ VE DIŞ TİCARET LİMİTED ŞİRKETİ


Firmamız 1980 yılında ESA Demirçelik Ürünleri ve Dış Ticaret Ltd. Şti. ünvanı ile başlayan firmamız kısa süre içerisinde ürün portföyünü genişleterek müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için genç ve dinamik kadrosu ile ERDEMİR ve İTHAL yassı mamül (sac) alanında söz sahibi olmuştur. Ürün çeşitliliği ve kalitesi ile, Türkiye'nin kalbi durumunda bulunan sanayi ve sanayi kollarından otomotiv yan sanayi, beyaz eşya sanayi, çelik iskele, çelik konstrüksiyon, dorse ve karasor imalatçıları, tanker, gemi sanayi, Türkiye içi parakende satışı ve sac işleme ve çelik servis merkezleri portföy gruplarındaki imalatçı ve satıcı firmaların ihtiyaçlarını yerli ve ithal mamul stoklarıyla karşılayabilmektedir.

Esa Demir Çelik Ürünleri Marka, Patent, Tasarım tescil başvuru ve danışmanlık Etkin Patent' i tercih etti.

Firmamız kaliteli ve sertifikalı malzeme seçimindeki titizliği, dürüst ticaret anlayışı, hassasiyeti ve müşterilerinden aldığı güven ile sağlam ve emin adımlarla müşterilerine her zaman en iyiyi en uygun fiyatla sunmayı hedeflemektedir.
Nicebirlikteliklere.

VİZYONUMUZ


Kendi kulvarındaki ürün yelpazesinde kalite ve istikrarı daima yükseltirken hizmet mükemmelliğini ön plana çıkararak memnuniyetini birincil ilke edinmek.

MİSYONUMUZ


Demir Çelik sektöründe beklenilenden büyük hizmet verip zengin alternatif sunabilmek,güvenilir hizmeti en hızlı şekilde sunarak hizmet noktasında örnek teşkil etmek,ESA DEMİRÇELİK ailesi olarak,profesyonel çalışma ruhunu gönül mutluluğu ile harmanlayarak tüm müşterilerine ideal imkanlarla fırsatlar sunabilmeyi amaçlamaktadır. Tüm ESA çalışanları ile dürüst ,ilkeli ve saygın hizmetlerimiz ile ülkemiz kalkınma adına emek verebilmek belli başlı amaçlarımızdan biridir.

Etkin Patent Olarak Verdiğimiz Hizmetler

Marka Tescil, araştırma ve sorgulama
Marka Tescil Başvuru
Marka Danışmanlığı
Marka Hukuki Danışmanlık
Marka Takip
Marka İtiraz İşlemleri
Yeni Marka İsmi Oluşturma

Hizmet Verdiğimiz Markalar

Esa şekil, Esa Demir Çelik

İLETİŞİM

Adres: Müftü Mah. Uğur Mumcu Cad. Demirçelik İşhanı Kat:2 /204 67300 Kdz.Ereğli / Zonguldak / Türkiye
Telefon: 0372 322 12 50
Fax: 0372 316 65 00
E-Posta: esa@esametal.com.tr
Web : esametal com tr

Saygılarımızla...

ETKİN PATENT